Olympijská vítězka Eva Samková odjela reprezentovat český snowboardcross do Španělska. A jako bonbónek si pro novináře na tiskovce konferenci na letišti v Praze nechala jednu informaci – je novou reprezentantkou norské sportovní značky Kari Traa!

 

Návrat na šampionát s podporou Kari

Na mistrovství světa před dvěma lety se Evě Samkové příliš nedařilo. Ve finále upadla a v malém finále si dojela pro šesté místo. Po šampionátu pak předčasně ukončila sezónu. Letos se do Španělska chystá silná a výsledkově i osobnostně vyzrálejší Eva. Navíc posílena cenným spojením s jinou olympijskou vítězkou a čtyřnásobnou světovou šampionkou ve freestyle lyžování Kari Traa.

Eva Samková Kari Traa 4

„Kari Traa mě baví! Nejen její sportovní příběh, ale příběh samotné značky. Je to holčičí záležitost, ale zároveň je to pro holky, které se nebojí jít na hranu a pokoušet limity,“ říká na adresu norské sportovní značky její nová reprezentantka.

„Za značkou Kari Traa stojí velmi výrazná a jedinečná osobnost slavné norské lyžařky. Eva, její výrazné sportovní úspěchy i silná osobnost jsou nepřehlédnutelné, její výkony nejen berou dech, ale jsou pro ostatní dívky velmi inspirativní. Spojení Evy s Kari Traa je proto jasným krokem,“ vysvětlil Jirka Fidrant, majitel Norské módy, která značku Kari Traa v České a Slovenské republice zastupuje.

Nejrychleji rostoucí sportovní značka pro ženy

Kari Traa je nejrychleji rostoucím evropským výrobcem ženského sportovního oblečení, založeným trojnásobnou olympijskou medailistkou a čtyřnásobnou světovou šampionkou ve freestyle lyžování Kari Traa v roce 2002.

Tato jedinečná norská značka se po celém světě prosadila jako standard pro aktivní ženy hledající kvalitní, stylové a výrazné oblečení pro trénink a nekompromisní sportovní výkony. Značka i osobnost Kari Traa aktivně inspiruje ženy žít šťastnější, zdravější a více emancipované životy. Především proto, že je tvořena ženou výhradně pro ženy a zohledňuje tak jejich specifické potřeby a životní styl.

_MG_4114_2DSC_0136