Novinky KariTraa

Kariéra

Aktuálně hledáme vhodné kandidáty na tyto pozice:

  1. Sales Manager / Obchodní zástupce (poradce) pro region: Bratislavský kraj, Norská móda - Slovensko

Veškeré informace k jednotlivým pozicím naleznete níže:

Sales Manager / Obchodní zástupce pro region: Bratislavský kraj, Slovensko

Norská móda vznikla v roce 2002 jako rodinná společnost. Osobní přístup se u nás staví na první místo. Do České republiky dovážíme ty nejkvalitnější norské značky s vlněným oblečením a outdoorové i expediční vybavení. Chceme být v tomto odvětví jedničkou na českém trhu. Stále rosteme a proto hledáme komunikativní, přátelské a veselé lidi do týmu.

Náplň práce:

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí a péče o stávající zákazníky
  • komunikace se zákazníky, pravidelné návštěvy svěřených zákazníků
  • průzkum trhu a konkurence
  • marketingový průzkum
  • uzavírání objednávek a předobjednávek v rámci jednotlivých sezón
  • účast na pravidelných poradách OZ na týdenní bázi (online)
  • účast na čtvrtletních poradách

Požadujeme:

  • komunikativnost, flexibilitu, spolehlivost, příjemné vystupování a prezentační schopnosti
  • praxi na pozici Sales Manager / obchodní zástupce min. 1 rok
  • ochotu cestovat v rámci svěřených regionů a schopnost fungovat samostatně
  • sebevzdělávání se ohledně nabízeného sortimentu a konkurence
  • vášeň pro outdoor, sport – zkušenost s našimi produkty je velký bonus
  • výhodou je zkušenost na pozici merchandiser / obchodní zástupce nebo pracovník ve sportovním odvětví / outdoor
  • řidičské oprávnění sk. B
  • výbornou znalost práce na PC

Nabízíme:

  • přátelský kolektiv, firemní akce (cesty do zahraničí, teambuildingy, aj.)
  • bonusy za dosažení cílů
  • služební vozidlo (po zkušební době), notebook, telefon
  • plný pracovní úvazek na dobu určitou s možností prodloužení na dobu
  • neurčitou
  • 25 dní dovolené
  • možnost kariérního postupu v rámci firmy
  • pracovní oblečení z našeho sortimentu a zaměstnanecké nákupy za
  • zvýhodněné ceny
  • motivační složka - jako bonus za splnění předem stanovených cílů

Lokalita: Slovensko (Bratislava / Bánská Bystrica / Praha - ČR)
Nástup: možný ihned
Mzda: 1 200 - 1 800 €

Chcete-li být součástí našeho týmu, přihlaste se, prosím do výběrového řízení zasláním svého životopisu na email: email: personalni@norskamoda.cz

Novinky e-mailem

Nechte si posílat nejnovější informace e-mailem.

Přihlášením souhlasíte se spravováním osobních údajů dle tohoto znění.