Jako lektorka tanečních lekcí jsou nezbytnou součástí mého šatníku sportovní podprsenky. Ty musí plnit nejen svou funkci sportovní podprsenky jako takové, ale zároveň být módním doplňkem. Jestli to beze zbytku některá značka splňuje,  jsou to dokonalé podprsenky Kari Traa, které jsem si naprosto zamilovala.  Jsou bezkosticové a zbožňuji na nich velmi pohodlný a zároveň skvěle savý materiál, jejich strečovost a to, jak perfektně drží prsa.

Vyzkoušené podprsenky:

ACTIVE BRA
Naprosto mi vyhovují její nastavitelná ramínka, která netlačí a zároveň umožňují svobodný pohyb. Musím vypíchnout prodyšnou a savou podšívku, kterou oceňuji při vyšším výkonu, kdy se hodně zapotím. Podprsenka je přizpůsobena střední podporou pro otřesy, tudíž v ní můžu bez problému při tancování hopsat, jak chci, ale prsa si nedělají, co chtějí. Mám strašně ráda její nápaditý a barevný desing.

 

 

 

 

 

 

 

 

FLOTT BRA
U této podprsenky oceňuji nejvíce široká a pružná ramínka a vnitřní anatomicky tvarované bezkosticové košíčky. Díky kombinaci dvou různých látek tato podprsenka umožňuje hodně pohodlné nošení. Navíc výborně podepírá poprsí při extrémním pohybu. Látka je úžasně měkká a strašně příjemná na dotyk.

Mary A.