Konec letních tropů, barevné listí, ranní mlhy, déšť..

…a nová kolekce Kari Traa.

To jsou znamení, že přichází podzim a zima.

Zapomeň na všechno, na co jsi byla u Kari Traa zvyklá, protože nadcházející kolekce je úplně jiná, než jakákoli předchozí. Ano, stále ti nabízí osvědčené produkty z minulých let i spoustu novinek a to všechno v krásných barvách.

Ale přeci jen trochu jinak.

Maximální funkčnost a jedinečný styl v jednom


Už na první pohled je jasné, že se holkám z Kari Traa opět podařilo něco, co ocení každá žena, jejíž srdce bije pro sport, ale ví, že někdy chce nebo musí být za dámu nebo už se třeba necítí na bláznivé barvy.

 

I letos ti Kari Traa nabízí produkty ze špičkových materiálů s perfektními střihy, které lichotí ženské postavě. To vše ale v nových barvách, které si prostě okamžitě zamiluješ! Moderní rezavá, veselá zelená, tmavá vínová a modrá nebo nadčasová šedá. Nádherné podzimní barvy inspirované přírodou pro každou ženu.


Pro všechny ženy a dívky, které chtějí nejenom při sportu ukázat, že jejich srdce patří Kari Traa je tu opět kolekce Active Wear. Kolekce inspirovaná sportovním a urban stylem ti nabízí kousky, které využiješ do práce, do školy i ve volném čase. Pohodlné a přitom ženské střihy si zamiluješ a hlavně budeš originální!

 

Osvědčené stálice i úžasné novinky

Jsou kousky, které jsou dokonalé bez ohledu na to, co je zrovna v módě. Právě proto ti nadcházející kolekce přináší některé tvé oblíbené legíny, mikiny i trička, které sis zamilovala v minulých letech, v nových barvách.

Kari Traa ti ale letos nabízí i rekordní množství novinek! Ať už jsou to nové kabáty a parky, mikiny na sport či běžné nošení, nové modely legín nebo naprosto dokonalé základní vrstvy. Slibujeme ti, že letos opravdu nebudeš vědět co dřív a seznam pro Ježíška můžeš začít dělat raději hned. 🙂

Vlajková loď letošní kolekce – základní vrstvy

Jestli v něčem Kari Traa naprosto nemá konkurenci, potom jsou to základní vrstvy. Funkční termoprádlo ze syntetiky nebo dokonalé merino vlny v kombinaci s nádherným designem a barvami, tomu neodolá žádná žena, která chce být v teple po celou zimu. Ať už na lyže, běžky, skialpy, běh nebo procházky. Úplně nové i osvědčené modely s krásnými zimními motivy, které ti dokážou, že se za termoprádlo nemusíš stydět. Naopak! Ve všech modelech uděláš parádu i při běžném nošení, do práce i do města, naprosto dokonalé.

 

Letošní kolekce v sobě skrývá ženskost a styl, funkčnost a pohodlí, originalitu a jedinečnost. Je jiná. Je od ženy pro ženy. Pro všechny ženy, které ví, že jediné, co nikdy nevyjde z módy je úsměv a schopnost užít si každý okamžik.

Pro všechny ŠŤASTNĚJŠÍ, ZDRAVĚJŠÍ A KRÁSNĚJŠÍ ženy bez ohledu na věk, konfekční velikost nebo fyzickou kondici.

Kari Traa Training 48_ 180 (Kopírovat)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.