Eva Stránská

Trenér ve fitness Světě pod Palmovkou

Bydliště: Praha

Eva je sporťák tělem i duší, život bez sportu už si nedokáže představit. Dvanáct let se závodně věnovala atletice, což v ní doposud zanechalo ducha vášnivého běžce. Nástup na vysokou školu FTVS jí doslova vcucl do děje a začala se aktivně zajímat o fitness a výživové poradenství. Nyní působí jako trenérka ve fitness Světě pod Palmovkou, kde vytváří opravdu výživné a dynamické tréninky.

Jako největší motivaci považuje svého tátu, který je jejím vzorem a od dětství parťákem ve všech sportovních aktivitách. Nejčastěji tráví společný čas na silničním kole, na kterém poslední tři roky jezdí jako hrdí fanoušci až do Francie na nejslavnější cyklistické závody Le Tour d´France. Pohyb se stal její životní energií.

Dotazník

Co dělám: Fitness trenérka, instruktorka TRX a HIIT tréninku, učitelku tělesné výchovy.

Jak prožívám Vánoce: Vánoce jsou pro mě prostě rodina a pohoda! Klidný volný čas strávený s mojí milovanou rodinou, který si já moc dobře dokážu užít a ocenit.

Nejbližší plánovaná aktivita: Lyže a běžky v alpském Obertauernu!

Mou vášní je: Sport, běh, cyklistika hlavně na horách, fitness, welness a zdravá výživa.

Můj oblíbený kousek od značky Kari Traa je: Kari Traa sportovní legíny Louise TIGHTS, jsou prostě boží, pohodlné, při tréninku nepadají, nejsou průhledné. Cítím se v nich skvěle.

Mé přednosti: Hyperaktivita.

Mé slabé stránky: Odkládání věcí, které mě nebaví (administrativa).

Životní cíl: Motivace ke zdraví jak sebe tak ostatních.

Můj nesplněný sen: Žádný nemám.

Mé životní motto: Všechno jde, když chceš!

Zkušená rada na závěr: Dělej to, co tě dělá šťastnou. Protože den bez spokojeného úsměvu na tváři, je den promrhaný.


FOTOGALERIE