Jana Slívová

web : https://www.janaslivova.com/ ,

instagram :https://www.instagram.com/janaslivova_cze6/, facebook: fb.me/janaslivovacze6

Reprezentantka České republiky ve windsurfingu, sportovní nadšenec, milovnice adrenalinových sportů, ale i jógy a meditace

 

Patřím mezi nejlepší windserfařky světa ve třídě Raceboard. Stála jsem 5 krát na stupních vítězů na Mistroství světa a dvakrát na Mistroství Evropy. Jsem vícenásobná mistryně České republiky, Jachtařka roku 2013 a Mistyně Evropy a Vícemistryně světa Raceboard pro rok 2019. V roce 2018 jsem se stala českou reprezentantkou závodící v olympijské tříde RS:X. Chci bojovat s těmi nejlepšími na svetě a dokázat, že na to mám. Mým snem je reprezentovat Českou republiku na olympijských hrách a rozšířit povědomí o tomto krásném sportu.

 

Poslední úspěchy:

Zlatá na Mistroství Evropy Raceboard 2019

Stříbrná na Mistroství světa Raceboard 2019

Zlatá v Mistrovství světa mixované teamy 2019

 

Kromě windsurfingu trávím spoustu času v posilovně, cestováním, jógou, na kole či kolečkových. Mám ráda lezení, ferraty, létání na padáku, jízdu na motorce a jiné adrenalinové aktivity. Chystám se také na surf, wake a kite. V zimě lyže, běžky i snowboard. Mimo sportu a cestování ráda peču dobroty a vařím zdravě.

 

 

KariTraa je prostě dokonalá. Mohla bych nosit jejich věci od rána do večera , no ono tomu i tak je. Ráno na běh, odpoledne do fitka a přes den do města na kávičku, stále v konfortu, pohodlí a kráse. Miluju kvalitu, funkčnost, design a příběh Kari Traa.