Lenka Bartošová

facebook: Barbárek

instagram:  Centrum_Barbárek

Máma dvou dětí, manželka majitele gymu a trenéra v jedné osobě a žena, pro niž je sport radost.

Na mateřské dovolené jsem založila dětské centru ,Barbárek pro aktivní mámy. V tomto centru i v rámci sociálních sítích se snažím šířit myšlenku, že život s dětmi je fajn, a že bychom s nimi měli trávit většinu často, především v době, když jsou děti ještě malé. A že sport není překážkou, naopak jít dětem příkladem, že pohyb k životu patří.

Sama vedu pohybovou přípravku pro děti 3 – 5 let, věnuji se i cvičení pro rodiče a děti mladší tří let. V blízkosti svého bydliště v Praze jsem i aktivní členkou České obce sokolské a vedu v místní sokolovně cvičení pro rodiče a děti ve věku 2 – 4 roky. Absolvuji také kurzy III. a II. třídy, abych se v činnostech, které mě baví, zdokonalila.

A protože jsem praktická žena, oceňuji funčkní a pohodlné oblečení, což Kari Traa splňuje, a bonusem je, že má věci krásné. Třeba legíny nosím celoročně, v zimě zateplené, v létě barevné a do gymu takové, které drží. Kari Traa fitness legíny tohle naprosto splňují, a že už jsem těch značek vyzkoušela.

Mé sociální sítě nepatří mezi ty, které propagují nějaké značky nebo výrobky. Ale patří mezi tě, které doporučují věci, které doporučují to, co sama vím, že fuguje a domnívám se, že dává smysl. Takže Kari Traa své místo u mě má.

Tedy pohybu a radosti z něj ZDAR,