Lucie Blahotová

[widget id=”social-links-widget-8″]

Porodní asistentka t. č. na mateřské dovolené, PR manager a instructor Sportclubu Relax Teplice, hlavní trenér asociace AKAS (sportovní aktivity pro děti a juniory)

Disciplíny: Instruktorka různých fitness aktivit jako je Piloxing®, Strollering®, ZumbaFitness®, ZumbaKids&jr.®, PortDeBras® aj.

Ambasadorka prodejny: Freestyle-dance.cz Teplice

Lucie nejčastěji obléká: legíny Marit Tights s trikem Mari Tee a mikinou Kristina, tepláky Vangen Pantspolečně s mikinou Saue Hood, jako první vrstvu na lyže preferuje kolekci Butterfly.

Lucie se od dětství věnovala klasickému a modernímu baletu. K tanci si postupem času přibrala i modeling, který jí dovedl k několika soutěžím krásy, které vyhrála. Vstupem do „dospělého – pracovního“ života tento koníček opustila. O to větší radost měla, když objevila své nové JÁ v indoorových fitness disciplínách.

V největší oblibě má nyní Piloxing®, který spojuje právě svůdnost tance, ladnost pilatesu a výbušnou energii boxu. „Tyto tři zprvu neslučitelné styly jsou ve své kombinaci naprosto famózní,“ říká Lucie. Po porodu začala cvičit venku s kočárkem Strollering®, kde se do cvičení zapojují pomůcky, které právě potkáte v parku, podobně jako při UrbanTrainingu. Dále předcvičuje těhotným ženám, dětem s rodiči, je Fitness Coach a instruktor lyžování. V dubnu 2017 se chystá na cvičení s názvem PoundFit®, které by mělo být poslední novinkou ve světě fitness.

Je maminkou dvou dětí. Je věčným optimistou se stálým úsměvem na tváři. V soukromém životě má ráda Yogu, PoleDance a všechny sporty, které se dají podnikat společně s rodinou. Oblíbila si norské detektivky a až děti povyrostou, plánuje cestu do Norska.

Dotazník

Co dělám: Rodím děti, své i cizí ? Cvičím, tančím a dělám lidi šťastnější.

Jak prožívám Vánoce: Štědrý večer vždy s rodinou a doma, miluji vánoční atmosféru. Celé svátky pak trávíme v Krkonoších na chalupě, kam jezdím už od malička.

Nejbližší plánovaná aktivita:Školení na instruktora PoundFit.

Mou vášní je: Pohyb a čokoláda. Nechci být ani bez jednoho ?

Můj oblíbený kousek od značky Kari Traa je: Těžko vybrat jen jeden, ale je to mikina Kristina. Mohu jí nosit jak na sport, tak ve svém volném čase. Je příjemná a přizpůsobivá.

Mé přednosti: Myslím, že má optimistická povaha a stálý úsměv na tváři mohu pokládat za své přednosti. S úsměvem jde přeci všechno líp.  Prostě #KTHAPPY.

Mé slabé stránky: Mám sklon k oddalování povinností až k hraničním termínům, slovo prokrastinace je teď moderní, ale u mě bohužel platí už dávno.

Životní cíl: Být stále mladá a mít spokojenou a zdravou rodinu.

Můj nesplněný sen: Perfektní angličtina.

Mé životní motto: Myslete i sami na sebe a dělejte si radost rádi!

Zkušená rada na závěr: Nečekej AŽ… žij a pracuj TEĎ.

FOTOGALERIE