Míša Patsch

[widget id=”social-links-widget-5″]

Pocházím z podhůří Jeseníků z města Šumperk, ale kvůli práci zubní lékařky nyní s manželem bydlíme v Olomouci. Už od mala jsem i díky aktivním rodičům trávila víkend co víkend na horách a poznamenalo mě to natolik, že i dnes se snažím každou volnou chvíli vypadnout z města do přírody a do hor.

Sport je pro mě nejlepší formou odreagování od docela náročné práce, kterou dělám. Přestože jsem jako dítě závodně plavala a věnovala se sportovnímu aerobiku, dnes se spíš věnuju outdoorovým aktivitám.

V létě je to samozřejmě horské kolo, které miluju a žádný kopec pro mě není překážkou, a taky běh, který považuju za nejlevnější a nejjednodušší způsob vybití mojí přebytečné energie.

Na prvním místě je u mě ale zima. Jsem totální milovník tohohle bílého období a kdyby bylo po mém, na horách by mohl být sníh furt. Poslední roky jsem propadla skialpinismu a pomalu ale snad jistě se v něm snažím zdokonalovat. Ten pocit, když si vyšlápnete za sluníčkem, až nad mraky a sjedete si v prašanu, kde před vámi nikdo nejel…to bych opravdu přála zažít každému.

No, a protože tělo i mysl si musí někdy odpočinout, nepohrdnu ani posezením v mé oblíbené kavárně, nebo doma vyrábím lapače snů a někdy dokonce něco dobrého upeču.

Nevím, čím jsem si to zasloužila, ale zatím to vypadá, že si žiju svůj SEN!