Tereza Janošíková

[widget id=”social-links-widget-9″]

Hola hej, mé jméno je Tereza Janošíková, jsem čistokrevná olomoučačka, nadšená sportovkyně, hlavně tedy orientační běžkyně, skautka a studentka prvního ročníku Fakulty tělesné kultury.

Posledních sedm let se aktivně věnuji orientačnímu běhu se snahou o co nejlepší reprezentaci nejen naší země. Nicméně ani ostatní sporty mi nejsou cizí, ba naopak, od malička jsem pohlcena pohybem všeho druhu. Mnohdy je pro mne těžké nalézt nové aktivity, které mne dosud nepolíbily. 🙂 Každopádně i takovéto nadšení je třeba kompenzovat příjemnými okamžiky s přáteli a blízkými, výlety za kulturou a hlavně prostou radostí ze života.

Letní radovánky trávím ráda aktivně. Ideálně v přírodě za krásného počasí, nicméně i takový pořádný horský “slejvák” má své kouzlo. 🙂

V nejbližší době mne čeká nejen nespočet odtrénovaných hodin, soustředění s českým reprezentačním družstvem či závody všemožné důležitosti, ale také spousta radosti z hezkých okamžiků po boku těch nejbližších či kulturní vyžití v mé rodné Olomouci.

Mezi mé vášně krom pohybu, dobrého jídla a zážitků patří také Slunce. A to na všechny způsoby! Zbožňuji okamžik svítání a východu sluníčka, za doprovodu zvuků přírody, ten moment kdy se vše probouzí ideálně někde na místě, kde jakoby se zastavil čas. A následný prosluněný den plný netradičních zážitků! Ach to je krása! Stejně tak jako mne nikdy nepřestane udivovat, když Slunce zapadá a mohu si vychutnat doprovázející pocit klidu míru a pohody.

Mým oblíbených kouskem značky Kari Traa jsou určitě kalhoty Tights Louise. Jakožto zapálená běžkyně si nemohu vynachválit jejich střih, který skvěle padne a funkčnost, která mi dodává boží pocit volnosti pohybu.

Přednosti vlastní osobnosti bývá (aspoň pro mne ;)) mnohdy těžké definovat, ač to může být často důležité. Sama to asik jen tak napsat nedovedu, ale z okolí prosakují slova typu usměvavá, ochotná, otevřená, tolerantní… tak třeba budou jednou obohacena i o Váš pohled. 😉

Definovat slabé stránky? To už je mnohem jednodušší 🙂 Nicméně co se mne aktuálně dotýká nejvíce je omezená zásoba slovíčka NE, které často vede k zaneprázdněnosti a nedochvilnosti (ač ji fakt nemám ráda).

Za svůj životní cíl považuji hlavně cestu! Cestu života, která bývá mnohdy protkána překážky, jejichž překonání mne zase posouvá dále.

Snů je vždy dosti. Poslední dobou mám v hlavě nejvíce vizi o vlastnoručně přetvořené obytné dodávce na cestování a radovánky všeho druhu. A už se moc těším jak se sen stane skutečností. 🙂

Úspěch není klíčem ke spokojenosti. Spokojenost je klíčem k úspěchu. Pokud máte rádi to, co děláte, budete úspěšní!

Buďte šťastní a mějte se rádi! Jste jedineční a zasloužíte si to!