Tereza Urbischová

Jóga, horská turistika, jízda na kole.

Bydliště: Dolní Morava.

Nejoblíbenější kousky: Merino komplet – Vrang LS, funkční triko a funkční legíny Kari Traa Vrang Pant, Mikina Kari traa Saue Hood a čelenka Kari Traa Rose Headband.

Znáte knížku Heidi, děvčátko z hor? Tak přesně takto momentálně Terka žije. Vždy tomu tak ale nebylo.

Myslela si, že je typická holka z města. Tancovala v taneční skupině, vedla kroužky a chodila cvičit na různé veřejné lekce. Zkrátka všechno, co se ve městě dá dělat. Zlom přišel, když jela na program Work and travel do USA, konkrétně do státu Washington. Žila tři měsíce v horách, chodila na traily a do tohoto života se zamilovala. Ten pocit, když zdoláte nějaký ten kopeček, je nepopsatelný. “Škoda jen, že už tehdy jsem neznala Kari truu. Minimálně sportovní podprsenka Kari Traa Kari Active Bra by se určitě hodila.”

Po jejím návratu jsem naštěstí našla práci v horském středisku na Dolní Moravě. Tady se může pořádně vyřádit. Chodí na túry, jezdí na kole, běžkuje a cvičí jógu.

Možností je tady nekonečno. Momentálně jí nejčastější společnost dělá 100% merino komplet – Kari traa VRANG LS, FUNKČNÍ TRIKO a FUNKČNÍ LEGÍNY KARI TRAA VRANG PANT. Díky němu jsou výšlapy i jóga o dost příjemnější, zkrátka v “teple a v suchu”.

Dotazník

Co dělám: Momentálně se pohybuji na horách v resortu Dolní Morava. Pracuji v kanceláři, ale když nejsem zrovna tam, tak běhám po horách nebo tvořím.

Jak prožívám Vánoce: Většinou celkem pod tlakem, ale letos plánuji změnu a hlavně žádné obchoďáky! S holkami jsme už podnikly Mikulášskou dámskou jízdu se sněžnicemi na Králickém sněžníku. Před Štědrým dnem ještě někam určitě vyrazím. 24.12. budu s mamkou smažit kapra a dívat se na pohádky.

Nejbližší plánovaná aktivita: V březnu chci prozkoumat Srí Lanku a naučit se surfovat.

Mou vášní je: Dělat lidem radost. Když můžu někoho vzít na výlet, ukázat mu nové místo a on je pak šťastný.

Můj oblíbený kousek od značky Kari-traa je: Souprava – mikina KARI TRAA SAUE HOOD a tepláky KARI TRAA VANGEN PANT. Je to ten nejpohodlnější a nejkrásnější komplet vůbec! #musthave Nemůžu ho ze sebe sundatJ. Nosit tuhle „teplákovku“ je opravdu zážitek. Nepřeháním.

Mé přednosti: To je těžké říct, ale řekla bych, že otevřenost.

Mé slabé stránky: Podle toho, jak poslouchám své okolí, je mou slabou stránkou to, že nezvedám mobil. Docela je to vytáčí, ale já to nechápu.

Životní cíl: Být spokojená.

Můj nesplněný sen: Ráda bych procestovala svět a zilustrovala vlastní knihu.

Mé životní motto: Cestování není otázkou peněz, ale odvahy.

Zkušená rada na závěr: Před výšlapem si nezapomeňte ostříhat nehty na nohou!

FOTOGALERIE